Užívaj si slnko s našimi jemnými a trblietavými produktmi, pred aj po opaľovaní 🙂 Viac info tu

Má štýl a je two s nami! Janka Kočiš je novou ambasádorkou two cosmetics

Nebojí sa farieb a potrpí si na kvalitu. Je krásna, štýlová, šikovná a je Slovenka! Kto je to? Naša nová ambasádorka Janka Kočišová alias @jankatopanka, ktorá vás prevedie značkou two cosmetics v nasledujúcich troch mesiacoch. 

Kto je Janka

Pokojne jej môžeme hovoriť modelka, aj keď momentálne už skôr stojí nie pred objektívom ale v zákulisí pri spolupráci na veľkých projektoch. Janka je predovšetkým úžasná žena, ktorá oplýva talentom a kreativitou. Všetky  svoje znalosti spojila dokopy a ďalej pracuje v oblasti módy a styluje pri foteniach či už “obyčajných smrteľníkov” alebo známych celebrít. Jej meno ste mohli zhliadnuť pri uvádzaní reklám, klipov či v editoriáli magazínov. Okrem toho krásne líči a v jej výsledku je vždy cítiť osobný rukopis.

https://www.instagram.com/p/CLe_xO6LiA5/?utm_source=ig_web_copy_link

My v two cosmetics cítime určitý matching, pretože aj naše začiatky datujeme od momentu, kedy sme boli v správnom čase na správnom mieste.  Podľa Jankiných slov momentálne žije to, čo si vysnívala, a tak sa môže naplno realizovať v plnení svojich snov. 

Častý makeup a krásna pleť – môžeme mať oboje?

Keďže sa pri jej profesii stretáva s neustálym namáhaním pleti makeupom, budeme sa spolu venovať aj starostlivosti o pleť. Zabrdnúť by sme mohli aj do jej rutinnej osobnej starostlivosti, čo hovoríte? Máte na Janku nejaké otázky? Sem s nimi pod článok – budeme sa tešiť vašej spätnej väzbe. 

https://www.instagram.com/p/CLYjT88LN_s/?utm_source=ig_web_button_share_sheet