TOP 5 ROKA 2023

Rok sa s rokom stretol a my vám predstavujeme vaše najobľúbenejšie produkty roka 2023.

1. MULTI-TASKING VITAMINE SERUM sa stalo najpredávanejším produktom two cosmetics a my sa vôbec nečudujeme, že je tomu tak. Toto sérum spĺňa to, čo potrebuje problematická, suchá ale aj citlivá pleť. Niacínamid, zinok PCA a allantoín spolu s avokádovým olejom a zeleným čajom, to je jednoducho láska na prvé použitie.

Táto recenzia hovorí za všetko: Bez tohto séra si už ani neviem predstaviť svoju každodennú rutinu, je jednoducho skvelé. Pleť je po ňom viditeľne krajšia, sťahuje póry, zapálené miesta sa s jeho pomocou oveľa rýchlejšie zahoja. Navyše má veľmi príjemnú nelepivú konzistenciu a rýchlo sa vpije do pleti. Stačí ho málinko, takže aj pri každodennom používaní vydrží veľmi dlho. Vyhovuje mi najmä to, že mi nahradilo takmer tri séra, vrátane hydratačného, čím mi dosť zjednodušilo moju rutinu. V mojej poličke to bude stálica.

2. PM ROUTINE CLEANSING BALM je do-ko-na-losť v kategórií odličovanie. Úžasná textúra tohto odličovacieho balzamu ti zabezpečí perfektné odstránenie make-upu (aj vodeodolného!), SPF a nečistôt. Pleť zanechá krásne čistú a pripravenú a druhý krok večernej rutiny, tvoj obľúbený čistiaci gél. 

Pro tip: tento balzam môžeš použiť aj ako príjemnú masku počas zimného obdobia. Jednoducho ju nanes v hrubšej vrstve na čistú pleť, nechaj pôsobiť 10 minút a zmy.

3. LEMONADE tuhý šampón patril vždy medzi najlepšie šampóny. Môžeme povedať, že každý two tuhý šampón je skvelý, no tento je výnimočný vďaka svojej citrusovej vôni, ktorá je namiešaná kombináciou rôznych citrusových plodov a okrem toho obsahuje aj macerát z moringy olejdárnej, ktorá sa považuje za superpotravinu a je plná vitamínov a minerálov. 

4. HA6 HYDRATATION BOOSTER SERUM 

Kto neskúsil toto sérum, mal by to rýchlo napraviť. 6 foriem kyseliny hyalurónovej a živé kultúry napumpujú pleť hydratáciou a tvoja kožná bariéra bude priam kričať šťastím a zdravým. 

Toto si o ňom myslí Paulína: Skúsila som kyselinu hyalurónovú už od viacero značiek, táto je bez debaty u mňa úplný víťaz. Rýchla vstrebateľnosť, žiadna zbytočná parfumácia, príjemná gélová ale hlavne nelepivá konzistencia ( a žiadne žmolky!:)) . V kombinácii s pleťovým hydrolátom vidím hneď po použití aká je pleť pekne zhydratovaná. Jednoducho skvelý produkt.

5. Krém pre problematickú pleť bol záchrancom pre mnohých z vás a vy si ho veľmi chválite, za čo si vyslúžil piate miesto. 

Krém obsahuje tea tree hydrolát a esenciálny olej, ktoré sú výbornými bojovníkmi s problematickými prejavmi pleti ako vyrážky alebo zvýšená tvorba seba. Viktória o ňom napísala toto: Síce uprednostňujem viac vodové / gélové krémy, pretože hutnejšie mi na pleti nesedia, tento krémik mi sadol dokonale. Konzistenciou je tak akurát, nezaťažuje pleť a rýchlo sa vstrebe, stačí ho fakt máličko. Neupcháva póry a jeho vôňa je príjemne jemná.