Čo sa stalo so šampónmi?

Za ostané mesiace sa veľa vecí v našich životoch zmenilo. Dva roky nás sužovala choroba a keď sme sa opäť trochu nadýchli, prišla vojna na Ukrajine. Naše životy sa síce dostávajú opäť pomaly do normálu, nie je tomu ale tak vo všetkom. Denno-denne z každej strany počúvame o zvyšovaní cien plynu, elektriny, pohonných látok. Neobišlo to ani nás – výrobcov kozmetiky. Aj z tohto dôvodu už dlhšiu dobu na našom eshope nie sú dostupné všetky obľúbené druhy tuhých šampónov. Naše šampóny sú z väčšej časti zložené z SCI. SCI, teda sodium cocoyl isethionate, je jemný tenzid (peniaca zložka), ktorý má za úlohu odstrániť z vlasov a pokožky hlavy nečistoty. Získava sa z kokosového oleja, vďaka čomu zanecháva vo vlasoch jemný, hodvábny pocit a nevysušuje pokožku. Jeho cena na trhu sa v poslednom období mení zo dňa na deň, o 50-100%, a taktiež je veľkým problémom jeho nedostatok a neurčité doby dodania.

Nemusíte však zúfať, stále ich viete zakúpiť vo všetkých predajniach dm drogerie Slovensko a Kaufland Slovensko. Ak hľadáte konkrétny druh na riešenie svojho problému, nižšie uvádzame ich popisy a predajne, kde si ich môžete zakúpiť:

CUCU tuhý šampón – dm

Jahodovo-malinový šampón s macerátmi z kostihoja a žihľavy a olivovým olejom je určený pre vlasy bez lesku. Šampón im dodá jemnosť, lesk a výživu.

TYKOKOS tuhý šampón – dm, Kaufland

Kokosový šampón s úžasnou vôňou a macerátmi z kostihoja a žihľavy. Ideálny pre suché a namáhané vlasy s obsahom rastlinného keratínu pre posilnenie a výživu suchách vlasom a vlasovej pokožky. 

LOVENDER tuhý šampón – dm, Kaufland

Levanduľový šampón na zmiernenie tvorby lupín a mastenia vlasov. Levanduľa má upokojujúce a antibakteriálne vlastnosti. Tie dopĺňajú maceráty zo žihľavy a kôry vŕby, ktoré sú skvelými bojovníkmi pri mastných vlasoch a lupinách. 

BLACK MAGIC tuhý šampón – dm, Kaufland

Best-seller medzi šampónmi, čierny tuhý šampón BLACK MAGIC s vôňou tea tree, lemongrass a cédrového dreva, pôsobí antibakteriálne a regeneračne. Čierne uhlie pomáha bojovať s lupinami, uvoľňuje zanesené póry a vlasom dodá celkový refresh. Kofeín posilňuje a stimuluje obnovu a rast vlasov. Jojobový olej je skvelý na vlasy a vlasovú pokožku, vlasy vyhladzuje, dodáva im lesk a potrebnú výživu.

Každým nákupom nášho šampónu v dm alebo v Kauflande nás stále podporujete a my sme vám za to nekonečne vďační. Veríme, že čoskoro budú všetky šampóny dostupné aj na našom webe a u všetkých našich partnerov, ktorých zoznam nájdeš tu.