Užívaj si slnko s našimi jemnými a trblietavými produktmi, pred aj po opaľovaní 🙂 Viac info tu

6x áno šumivým bombám do kúpeľa

Bomby do kúpeľa majú schopnosť premeniť priemerný kúpeľ na domáci wellnes.

Tieto neuveriteľné produkty sú v podstate lisované soli, ktoré sú kombinované s esenciálnymi olejmi, farbivami a olejmi. Kúpeľová bomba je vyrobená tak, že sa začne instantne rozpúšťať hneď, ako sa dostane do styku s vodou.

Výsledkom je úžasný zážitok. Aj keď je známe, že bomby do kúpeľa vyzerajú a voňajú božsky, prinášajú aj niekoľko wellness a zdravotných výhod, o ktorých by si mala vedieť.

Tu je rýchly pohľad na deväť najpôsobivejších výhod šumivých bômb do kúpeľa:

Čistia a regenerujú pokožku – Šumivé bomby sú vytvorené na pridanie farby a vône do tvojho kúpeľa, ale obsahujú aj esenciálne minerály a oleje, ktoré pomôžu pokožke zostať v čistote. To znamená, že samotný kúpeľ môže pomôcť odstrániť odumretú kožu. Vďaka tomu bude kúpeľ praktický a zároveň relaxačný.

Vytvárajú atmosféru a skvelo voňajú – Najvýraznejšou výhodou bomby do kúpeľa je skutočnosť, že môže pomôcť vytvoriť atmosféru. Či už chceš pridať farbu do kúpeľa tvojho dieťaťa alebo si oddýchnuť po dlhom dni v práci, vždy je tu pre teba bomba do kúpeľa. Každá bomba ti pomôže vytvoriť dokonalú atmosféru. To znamená, že môžeš nájsť perfektnú bombu do kúpeľa pre svoje špecifické potreby. Či už máš náladu na niečo farebné a sladké alebo na niečo relaxačné, náladu si spravíš jedinou bombou do kúpeľa.

Sú organické – Bomby do kúpeľa sa z nejakého dôvodu stali neuveriteľne populárnymi. Bomby do kúpeľa sa vyrábajú zo zásaditej sódy bikarbóny, kyseliny citrónovej rôznych rastlinných olejov a vonných olejov. To znamená, že je úplne neškodná pre pokožku a je ideálna pre všetky typy pleti. Bombu do kúpeľa preto môžeš pohodlne použiť aj v prípade, že máš super citlivú pokožku.

Môže pomôcť pri detoxikácii – Bomby do kúpeľa sú vyrobené z hydrogenuhličitanu sodného a kyseliny citrónovej. Táto kombinácia zložiek dobre spolupracuje pri zbavovaní tela toxínov, ale môže tiež pomôcť pri regenerácií kože. To znamená, že bomba do kúpeľa môže pomôcť relaxovať a zároveň detoxikovať.

Zmierňuje stres a úzkosť – Ľudia si vyberajú vane pred sprchami, aby im pomohli relaxovať. To je dôvod, prečo sú bomby do kúpeľa také skvelé, pretože ti môžu pomôcť zrelaxovať na konci náročného dňa alebo týždňa. Jedna šumivka do kúpeľa a pár sviečok vytvorí neuveriteľne relaxačné prostredie, ktoré ti pomôže uvoľniť sa.

Zlepšujú spánok – Výsledkom celej tejto relaxácie je, že sa budeš cítiť lepšie ako kedykoľvek predtým. A nie je lepší čas na kvalitný spánok ako po dobrom relaxačnom kúpeli.

Ako vidíš, bomby do kúpeľa sú skvelé na to, aby ti na konci dňa pomohli uvoľniť sa a zregenerovať. Okrem toho dodajú pokožke lepší vzhľad a zhydratujú ju vďaka obsahu olejov.