Užívaj si slnko s našimi jemnými a trblietavými produktmi, pred aj po opaľovaní 🙂 Viac info tu

Ako by vyzeral tvoj dokonalý #solodate? 

Máme pre teba pár tipov!

Hello, drahá! Cítiš love in dí ér? Valentín je opäť two, no my sme sa rozhodli v mesiaci február venovať pozornosť rozvoju sebalásky a absolútne nezáleží na tom, či si single alebo vo vzťahu!

Tvoje šťastie totiž nie je závisle od druhého človeka. Je to len o tom, koľko času si ochotná venovať sama sebe. ✨

Možno si si dala predsavzatie, že sa budeš viac hýbať, alebo zdravšie jesť a my ťa chceme inšpirovať k tomu aby si spravila aj niečo viac pre zdravie svojej pleti. Nie je to vôbec ťažké! Možno ti k tomu pomôže naša nová kamoška Andy, ktorá si takéto #solodates robí pravidelne veľmi kreatívnym spôsobom. 

“Môj prvý #solodate som celý preupratovala – užívala som si, že nikto nie je doma! Veľmi rýchlo som však pochopila, že kvalitný čas pre seba by nemal byť o doháňaní povinností, na ktoré sme predtým nemali čas,” hovorí naša Maťka. 

#solodate nie je o tom, že musíš byť sama, lebo nemáš nikoho, ale je to čas – pokojne aj celý deň, kedy sa máš venovať samému sebe a robíš tým niečo pre seba.

V rámci neho si vieš užiť kvalitnú masáž, aby sa pri relaxácii uvoľnila každučká časť tvojho tela. O benefitoch masáže a prúdenia lymfy určite nemusíme hovoriť viac – aj tvoja pleť ti poďakuje! Chcela si vždy vyskúšať cvičenie na čerstvom vzduchu? Choď do toho! 

Maska ako love-language

Rozmaznaj si pleť dlhou rutinou, na ktorú večer nemáš čas. Môžeš siahnuť po našich maskách, ktoré sú vytvorené tak, aby ulahodili aj tej najviac náročnej pleti. Po zime ti zrejme dobre padne hydratačná krémová pleťová maska s ceramidmi a zinc PCA vhodná pre všetky typy pleti. 

Ceramidy poskytujú pokožke ochranu a regeneráciu, stimulujú jej obnovu, doplňuje ochrannú lipidovú bariéru pokožky, dopomáha revitalizácií pokožky zvýšením elasticity a hydratácie. Zinc PCA hydratuje, reguluje kožný maz a má antimikrobiálne účinky. Kyselina hyaluronová revitalizuje, urýchľuje hojenie, zmierňuje opuchy a hydratuje. Allantoín zvlhčuje, zjemňuje a upokojuje podráždenú pleť.

“Aj keď som chlap a tým že mám možnosť skúšať nové produkty two cosmetics, dávam si pleťovú masku s dobrým ležiakom aby som vyrovnal balans,” zdôveril sa člen nášho tímu.

Hydratačná maska na vlasy a vlasovú pokožku s ceramidmi, betaínom a banánovým práškom, vhodná pre suché, kučeravé, chemicky ošetrované a farbené vlasy. Ceramidy udržujú vlasy a vlasovú pokožku hydratovanú, vlasy uhladzujú a zvyšujú ich lesk. Podporujú pružnosť, zadržiavanie vlhkosti a vlasy posilňujú. Betaín pôsobí antistaticky, zlepšuje vzhľad, uľahčuje sa rozčesávanie za mokra aj sucha. Dodáva vlasom a vlasovej pokožke väčšiu pevnosť a hydratáciu, ako aj ich lesk a pružnosť. Banány sú bohaté na draslík a vitamíny, ktoré pomáhajú chrániť prirodzenú pružnosť , dodajú vlasom lesk a poddajnosť.