CUCU šumivka do kúpeľa

2,90 (2,42 bez DPH)

Pre tých, ktorí si chcú spestriť oddych vo vani, šup šumivku do vody. Síce nevytvorí obrovskú penu a bubliny, ale postará sa o lepšiu očistu pokožky aj v intímnych partiách. Neutralizuje kyseliny v pokožke, zbaví ju mastnoty a potu. Mandľový olej vyž… (viac v popise)

Na sklade

Katalógové číslo: tsk-cc Kategórie: , Značky: ,

Zdieľať produkt

Pre tých, ktorí si chcú spestriť oddych vo vani, šup šumivku do vody. Síce nevytvorí obrovskú penu a bubliny, ale postará sa o lepšiu očistu pokožky aj v intímnych partiách. Neutralizuje kyseliny v pokožke, zbaví ju mastnoty a potu. Mandľový olej vyživuje a jahody s malinami dodávajú pokožke potrebné vitamíny, minerály a antioxidanty. Jahody a maliny sú svkelým bojovníkom proti starnutiu pleti a proti akné.

 

Ingredients: Sodium Bicarbonate (sóda bikarbóna), Citric Acid (kyselina citrónová), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový olej), Fragaria Vesca Fruit Extract (jahodový extrakt), Rubus Idaeus Fruit Extract (malinový extrakt), Fragaria Vesca Fruit Powder (jahodový prášok), Rubus Idaeus Fruit Powder (malinový prášok), Mica (sľuda – prírodné farbivo), Kaolin (íl)100% prírodný produkt. Vhodný pre vegetariánov a vegánov. Bez palmového oleja.Tip od Katky: Pre dokonalú očistu šupni do vody šumivku a umy sa sprchovým želé. Pokožka bude jemná a vláčna.Prosíme ťa, aby si papierový obal dal/a do triedeného odpadu :)Hmotnosť: 120gUvedená cena je vrátane DPH.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 120 g
Two

1