Užívaj si slnko s našimi jemnými a trblietavými produktmi, pred aj po opaľovaní 🙂 Viac info tu

Nezabúdaj na post-gym skincare

Pravidelná pohybová aktivita prináša pleti niekoľko benefitov. Avšak, ak sa o pleť správne nepostaráš po workoute, pot a nečistoty môžu zapríčiniť nepríjemné vyrážky.

Ako sa postarať o pleť po workoute:

1. Čistenie – ASAP – Náš AM/PM ROUTINE CLEANSING GEL 2% SALICYLIC ACID je skvelou voľbou pre účinné vyčistenie a uvoľnenie pórov od potu, nečistôt, mastnoty a je tak prevenciou pred vznikom vyrážok.

2. Aplikuj upokojujúce sérum – aplikovať starostlivé a hydratujúce sérum po cvičení zabráni vzniku začervenaní a podporí zdravý vzhľad. Odporúčam HA6 HYDRATATION BOOSTER SERUM.

3. Postaraj sa aj o telo – zmyť pot a nečistoty z tela je samozrejmosťou, preto odporúčam náš NATURAL SHOWER GEL 2in1 a samozrejmosťou by mal byť aj INTIMATE WASH GEL.

4. Prezleč sa do čistého – tesné materiály odvádzajúce vlhkosť vo všeobecnosti nie sú priedušné, čo vytvára dokonalú živnú pôdu pre vyrážky na tele.

V ideálnom prípade, by si mala túto rutinu aplikovať okamžite po cvičení. Preto sa neboj vo svojom gyme využiť v šatni sprchy a dopraj si čas na túto dôležitú rutinu.