Užívaj si slnko s našimi jemnými a trblietavými produktmi, pred aj po opaľovaní 🙂 Viac info tu

Čistiace gély – Pauli radí s výberom  

Pri odličovaní toho veľa nenavymýšľame, potrebujeme rozpustiť zvyšky makeupu a odstrániť SPF. Malá dilema však nastáva pri výbere toho správneho čistiaceho gélu. Keďže moje testovačky beriem naozaj vážne, každý jeden z troch čistiacich gélov Two som mala možnosť vyskúšať dlhodobo a chcela by som sa s vami podeliť s mojimi postrehmi. Dovoľte mi teda odporučiť vám ten pravý práve pre vás a váš typ pleti. 

Ak je vaša pleť: 

Citlivá, suchá, iritovaná.

Tak jednoznačne siahnite po AM/PM ROUTINE CLEANSING CREAM PREBIOTICS. Tento čistiaci krém je k pleti naozaj láskavý! (Iný prívlastok sa mi k nemu ani nehodí). Vďaka obsahu prebiotík a antioxidantov jemne a prirodzeným spôsobom obnovuje pleť a navracia jej vlastnú „imunitu“ voči vonkajším vplyvom. Vašu vysmädnutú tváričku poteší mixom olejov z marhúľ, sliviek a šípok. Je vhodný naozaj pre všetky typy pleti. Ja som si ho obľúbila hlavne v zimných mesiacoch, kedy moja pleť potrebuje trošku viac hydratovať. Pleť po vyčistení ostane jemná, hebká!

Normálna, mdlá, s mierne mastnejšou T-zónou a občasnou vyrážkou

V riadku vyššie som práve popísala môj typ pleti, takže je jasné, že idem hovoriť o mojom celoročnom favoritovi. Ak aj vás trápi mdlá pleť bez života a toho vysneného, zdravého „glow-u“, tak siahnite po AM/PM ROUTINE CLEANSING GEL 5% GLYCOLIC ACID. Kyselina glykolová exfoliuje vrchné vrstvy kože od odumretých buniek, vyčistí póry od nečistôt, znižuje zápaly a začervenania. Pozor, tento gél nevysušuje, ale pleť zanechá ozaj príjemnú na dotyk. Navyše obsahuje glukonolaktón, ktorý má z dlhodobého hľadiska anti-age benefity, skvele hydratuje a napráva narušenú kožnú bariéru. Dobrá voľba!

Mastná, problematická s rozšírenými pórmi a sklonom k akné

Tento čistiaci gél je sila! Ak vás vaša pleť skúša neustálou tvorbou kožného mazu, zápalmi a opakujúcimi sa vyrážkami, vezmite si na pomoc AM/PM ROUTINE CLEANSING GEL 2% SALICYLIC ACID. Kyselina salicylová silnejšie exfoliuje vrchnú vrstvu kože od odumretých buniek, čistí póry od nečistôt, znižuje zápal a začervenania. Ocot z jablkového cideru sa zas postará o minimalizovanie vzhľadu vašich pórov. Tento čistiaci gél by som osobne odporúčala aj pre všetkých tínedžerov, keďže v období puberty je so zmenami hladín hormóv pleť náchylnejšia k zvýšenej tvorbe kožného mazu a k tvorbe akné. Tento čistiaci gél upokojí „rozbujnené hladiny“ vašej pleti.