two je nové 2SIS

Každý koniec znamená nový začiatok. Prečítajte si o avízovanom konci značky 2SIS cosmetics.

Príbeh o voňavej, ručne vyrábanej kozmetike 2SIS isto väčšina z vás veľmi dobre pozná. Pre tých, čo ho nepoznajú, v skratke to bol pribeh o dvoch sestrách, nepodarenom balzame na pery, podarenom mydle, záľube vo výrobe kozmetiky a nakoniec vyhadzovu z vysokej školy, ktorý to celé odštartoval.

Ako sme vás už pred niekoľkými dňami informovali prostredníctvom sociálnych sietí, značka 2SIS cosmetics tento týždeň oficiálne skončila. Pribeh o dvoch sestrách uz dlhší čas nie je skutočnosťou a preto sme sa rozhodli dať značke nový názov, ktorý bude tak ako u predošlého názvu predstavovať dve základné prírodné ingrediencie a zároveň reprezentovať ľudí, ktorí za značkou a jej produktami od samého začiatku stoja.

two je nové 2SIS

Odteraz sa vám budeme prihovárať a predstavovať nnašu tvorbu pod značkou two cosmetics.

Rovnako ako doteraz, tak aj naďalej vám chceme prinášať voňavé, ručne vyrábané prírodné produkty, ktoré budú lahodiť nie len nosu, ale aj oku. Preto sme sa spolu s novým názvom rozhodli pripraviť aj nový, dospelejší a modernejší dizajn našich doterajších výrobkov. A veríme, že sa vám bude páčiť tak, ako nám.

Dnešným dňom tiež spúšťame nový e-shop na www.twocosmetics.sk, ktorý má príťažlivejší dizajn a množstvo používateľských funkcií vďaka ktorým vám uľahčíme nákup, zabezpečíme nové možnosti platieb, tiež pribudne napríklad poštovné zdarma nad určitú hodnotu, ktoré doteraz v pôvodnom systéme nebolo možné nastaviť.

Na najbližšie obdobie máme pre vás pripravené viaceré novinky a nevieme sa dočkať, kedy vám ich budeme môcť predstaviť. Všetko však chce svoj čas a preto vás prosíme ešte o chvíľku strpenia. Verte, je sa na čo tešiť. Ďakujeme vám za všetko, čo sme spolu doteraz zažili a tešíme sa na to, čo spolu zažijeme.

Avatar photo
Autor článku

Jakub Mana