Balíček pre zrelú pleť

Starnutím sa naša pokožka nedokáže tak dobre udržiavať hydratovaná, vyživovaná a chránená. Pre obnovu a ochranu kože sme vyskladali práve tento balíček, ktorého obsahom sú produkty pre zdravé starnutie pleti.

104.90

+ FREE EYE PATCHES & GUMIČKA

Na sklade už iba 1

Popis

Starnutím sa naša pokožka nedokáže tak dobre udržiavať hydratovaná, vyživovaná a chránená. Pre obnovu a ochranu kože sme vyskladali práve tento balíček, ktorého obsahom sú produkty pre zdravé starnutie pleti. Kombinácia produktov od čistenia po aplikáciu krému je nastavená aj pre tú najnáročnejšiu pleť. Základom je rutinu dodržiavať pravidelne a krok za krokom, k čomu Ti pomôže popis na obaloch.

Ako darček si nájdeš hodvábnu gumičku vyrábanú ručne na Slovensku značkou Royal Sleep. Hodváb je veľmi jemný k vlasom a predchádza ich lámaniu. Gumička je vo farbe Večernica – trefný názov na zakončenie dňa k dokonalej skin care. Okrem gumičky ťa obdarujeme aj úplnou novinkou v ponuke two cosmetics, a to HYDROGEL EYE PATCHES a HYDROGEL LIP PATCH a ty budeš jednou z prvých, ktorí túto skvelú novinku skúsia. Toto všetko luxusne zabalené a pripravené potešiť.

Vaše objednávky odosielame výhradne kuriérskou službou 1-3 dni od zaplatenia objednávky.DOPRAVA KURIÉROMCena pre doručenie v rámci SR: 2,95 € Cena pre doručenie v rámci ČR: 4,80 € Cena pre doručenie v rámci Rakúska: 12 €OSOBNÝ ODBER:Osobný odber je možný len v našej kamennej predajni na Klemensovej 1 v Bratislave. Po vybavení objednávky budeš telefonicky, SMS, alebo emailom informovaný/á o možnosti prevzatia. Kamenná predajňa je otvorená PO-PIA od 11:00 do 18:00.