Balíček pre suchú pleť

Ak Ti chýba dávka hydratácie, tento balík je pre Teba tým pravým orechovým!
Obshauje všetko, čo potrebuje každá pleť so sklonom k vysúšaniu.

109.00

+ FREE EYE PATCHES & GUMIČKA

Na sklade už iba 0

Popis

Ak Ti chýba dávka hydratácie, tento balík je pre Teba tým pravým orechovým!
Obshauje všetko, čo potrebuje každá pleť so sklonom k vysúšaniu. Vďaka unikátnemu zloženiu produktov a ich na mieru vyskladanej kombinácii docieliš žiadanú hydratáciu pre každú suchú pleť. Prebiotický čistiaci krém jemne vyčistí pleť a posilná kožnú bariéru. Sérum s obsahom 6 foriem kyseliny hyalurónovej, a tá v kombinácii s krémom pre suchú pleť rozhýčka každú sušienku.

Ako darček si nájdeš hodvábnu gumičku vyrábanú ručne na Slovensku značkou Royal Sleep. Hodváb je veľmi jemný k vlasom a predchádza ich lámaniu. Gumička je vo farbe Večernica – trefný názov na zakončenie dňa k dokonalej skin care. Okrem gumičky ťa obdarujeme aj úplnou novinkou v ponuke two cosmetics, a to HYDROGEL EYE PATCHES a HYDROGEL LIP PATCH a ty budeš jednou z prvých, ktorí túto skvelú novinku skúsia. Toto všetko luxusne zabalené a pripravené potešiť.

 

 

Vaše objednávky odosielame výhradne kuriérskou službou 1-3 dni od zaplatenia objednávky. DOPRAVA KURIÉROM Cena pre doručenie v rámci SR: 2,95 € Cena pre doručenie v rámci ČR: 4,80 € Cena pre doručenie v rámci Rakúska: 12 € OSOBNÝ ODBER: Osobný odber je možný len v našej kamennej predajni na Klemensovej 1 v Bratislave. Po vybavení objednávky budeš telefonicky, SMS, alebo emailom informovaný/á o možnosti prevzatia. Kamenná predajňa je otvorená PO-PIA od 11:00 do 18:00.