Balíček pre problematickú pleť

Mastnou pleťou a akné netrpia len dospievajúci. Aby sa komfort vo vlastnej koži stal bežnou rutinou, odpočúme siahnuť po balíku pre problematickú pleť so starostlivo vybranými produktami.

99.90

+ FREE EYE PATCHES & GUMIČKA

Nie je na sklade

Popis

Mastnou pleťou a akné netrpia len dospievajúci. Aby sa komfort vo vlastnej koži stal bežnou rutinou, odpočúme siahnuť po balíku pre problematickú pleť so starostlivo vybranými produktami. Celý rad sa nielenže postará o zmiernenie prejavov akné, ale účinne bojuje do hĺbky proti zápalom bez straty vlhkosti. Ochrana bariéry pokožky je samozrejmosťou a jej posilnenie a návratenie zdravého vzhľadu je samozrejmým bonusom.

Ako darček si nájdeš hodvábnu gumičku vyrábanú ručne na Slovensku značkou Royal Sleep. Hodváb je veľmi jemný k vlasom a predchádza ich lámaniu. Gumička je vo farbe Večernica – trefný názov na zakončenie dňa k dokonalej skin care. Okrem gumičky ťa obdarujeme aj úplnou novinkou v ponuke two cosmetics, a to HYDROGEL EYE PATCHES a HYDROGEL LIP PATCH a ty budeš jednou z prvých, ktorí túto skvelú novinku skúsia. Toto všetko luxusne zabalené a pripravené potešiť.

Vaše objednávky odosielame výhradne kuriérskou službou 1-3 dni od zaplatenia objednávky.DOPRAVA KURIÉROMCena pre doručenie v rámci SR: 2,95 € Cena pre doručenie v rámci ČR: 4,80 € Cena pre doručenie v rámci Rakúska: 12 €OSOBNÝ ODBER:Osobný odber je možný len v našej kamennej predajni na Klemensovej 1 v Bratislave. Po vybavení objednávky budeš telefonicky, SMS, alebo emailom informovaný/á o možnosti prevzatia. Kamenná predajňa je otvorená PO-PIA od 11:00 do 18:00.