Balíček pre problematickú pleť

Mastnou pleťou a akné netrpia len dospievajúci. Aby sa komfort vo vlastnej koži stal bežnou rutinou, odpočúme siahnuť po balíku pre problematickú pleť so starostlivo vybranými produktami.

99.90

Nie je na sklade

Popis

Mastnou pleťou a akné netrpia len dospievajúci. Aby sa komfort vo vlastnej koži stal bežnou rutinou, odpočúme siahnuť po balíku pre problematickú pleť so starostlivo vybranými produktami. Celý rad sa nielenže postará o zmiernenie prejavov akné, ale účinne bojuje do hĺbky proti zápalom bez straty vlhkosti. Ochrana bariéry pokožky je samozrejmosťou a jej posilnenie a návratenie zdravého vzhľadu je samozrejmým bonusom.

Ako darček si nájdeš hodvábnu gumičku vyrábanú ručne na Slovensku značkou Royal Sleep. Hodváb je veľmi jemný k vlasom a predchádza ich lámaniu. Gumička je vo farbe Večernica – trefný názov na zakončenie dňa k dokonalej skin care. Okrem gumičky ťa obdarujeme aj úplnou novinkou v ponuke two cosmetics, a to HYDROGEL EYE PATCHES a HYDROGEL LIP PATCH a ty budeš jednou z prvých, ktorí túto skvelú novinku skúsia. Toto všetko luxusne zabalené a pripravené potešiť.

Vaše objednávky odosielame výhradne kuriérskou službou 1-3 dni od zaplatenia objednávky.DOPRAVA KURIÉROMCena pre doručenie v rámci SR: 2,95 € Cena pre doručenie v rámci ČR: 4,80 € Cena pre doručenie v rámci Rakúska: 12 €OSOBNÝ ODBER:Osobný odber je možný len v našej kamennej predajni na Klemensovej 1 v Bratislave. Po vybavení objednávky budeš telefonicky, SMS, alebo emailom informovaný/á o možnosti prevzatia. Kamenná predajňa je otvorená PO-PIA od 11:00 do 18:00.