Balíček pre mužov

Netráp sa už viac otázkou, čo je vhodným darčekom pre tvojho muža, frajera, brata či tatina. Týmto kombom nič nepokazíš, práve naopak – začína sa revolúcia vo vašich kúpeľniach.

79.00

Na sklade

Popis

Netráp sa už viac otázkou, čo je vhodným darčekom pre tvojho muža, frajera, brata či tatina. Týmto kombom nič nepokazíš, práve naopak – začína sa revolúcia vo vašich kúpeľniach. Všetky produkty pre starostlivosť o mužskú časť populácie nájdeš presne two, v tomto balíčku. Radosť mu urobí voňavý no nevtieravý sprcháč, ktorý je zároveň aj šampónom! Všetci vieme ako muži milujú 2v1! Box obsahuje aj krém, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre mužov, upokojuje pleť po holení a ľahko sa vstrebáva. Konjac hubka pre dočistenie ako darček! Toto všetko luxusne zabalené a pripravené potešiť.

Vaše objednávky odosielame výhradne kuriérskou službou 1-3 dni od zaplatenia objednávky.DOPRAVA KURIÉROMCena pre doručenie v rámci SR: 2,95 € Cena pre doručenie v rámci ČR: 4,80 € Cena pre doručenie v rámci Rakúska: 12 €OSOBNÝ ODBER:Osobný odber je možný len v našej kamennej predajni na Klemensovej 1 v Bratislave. Po vybavení objednávky budeš telefonicky, SMS, alebo emailom informovaný/á o možnosti prevzatia. Kamenná predajňa je otvorená PO-PIA od 11:00 do 18:00.