Jemnô v betóne – čierne korenie, šalvia, geránium

21.90

Na sklade už iba 2

Kategórií:
Sviečky Jemnô sú vyrábané ručne odlievaním čistého sójového vosku bez GMO.Svoju  vôňu majú vďaka prírodným siliciam (esenciálnym olejom) a prírodným vonným olejom.Kombinácia vôní je vyberaná s dôrazom na aromaterapeutické účinky každej sviečky.Používa sa len čistý bavlnený knôt, ktorý neobsahuje parafínový vosk, olovo a chemické látky, ktoré by spomaľovali horenie.Sviečky nie sú prifarbované, môže sa stať, že niektoré sviečky nie sú čisto biele – je to vďaka siliciam (napríklad pačuli alebo pomaranč sú sýto žltej farby)Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Počas horenia sa do prostredia uvoľňuje omnoho menšie množstvo spálenín.Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší.Topí sa pomalšie, čiže vosk vydrží dlhšie a Vy sa tak z vône môžete tešiť omnoho viac ako pri klasickej  sviečke z parafínového vosku.CHARAKTERISTIKA VÔNE:✓    zamatovo korenistá ✓    hrejivá ✓    kvetinováZLOŽENIE: 150g sójového vosku odliateho do betónu, bavlnený knôt, silice: čierne korenie, geránium, šalviaDoba horenia: 40h
Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Odporúčame nechať horieť sviečku 3-4h. Zabezpečí sa rovnomerné horenie a topenie vosku. Pred zapálením sviečky skontrolujte či je vosk čistý, prípadné nečistoty odstráňte ešte pred zapálením sviečky.
Bezpečnostné informácie:Nekonzumovať!Skladujte mimo dosahu detí a zvierat!Neprenášajte horiacu sviečku!Umiestnite mimo dosahu horľavých materiálov, mimo prievanu!Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami - aspoň 10 cm!Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 cm!
Veľkosť: 150gVýrobca: Mgr. Barbora Moravčíková Krajina pôvodu: Slovensko Cena je uvedená vrátane DPH.
Vaše objednávky odosielame kuriérskou službou 1-3 dni od zaplatenia objednávky.DOPRAVA KURIÉROMCena pre doručenie v rámci SR: 2,95 € Cena pre doručenie v rámci ČR: 4,80 € Cena pre doručenie v rámci ďalších krahín EÚ: 12 €OSOBNÝ ODBER:Osobný odber je možný len v našej kamennej predajni na Klemensovej 1 v Bratislave. Po vybavení objednávky budeš telefonicky, SMS, alebo emailom informovaný/á o možnosti prevzatia. Kamenná predajňa je otvorená PO od 11:00 do 15:00 - PIA od 11:00 do 18:00.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Jemnô v betóne – čierne korenie, šalvia, geránium”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *