Vianočná rozprávka – Vianočné medovníčky

Vstúp do čarovného sveta vianočného pohodlia s exkluzívnou vianočnou sójovou sviečkou. Táto sviečka s vôňou vianočných medovníkov je zážitok, ktorý sa dotýka všetkých zmyslov a vytvára nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá je charakteristická pre sviatočný čas.

12.00

Na sklade už iba 2

Vstúp do čarovného sveta vianočného pohodlia s exkluzívnou vianočnou sójovou sviečkou. Táto sviečka s vôňou vianočných medovníkov je zážitok, ktorý sa dotýka všetkých zmyslov a vytvára nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá je charakteristická pre sviatočný čas. Sójový vosk, z ktorého je sviečka vyrobená, je prírodný a ekologický materiál, ktorý má nižší teplotný bod, čo zabezpečuje dlhší čas horenia. To znamená, že si môžeš dlhé hodiny vychutnávať sladkú vôňu vianočných medovníkov. Sójové sviečky sú nielen šetrné k životnému prostrediu, ale aj skvelou voľbou pre tých, ktorí ocenia prírodné a ekologické produkty. A teraz, tá vôňa vianočných medovníkov! Predstav si to: kedykoľvek rozsvietiš túto sviečku, tvoj dom sa naplní nádhernou kombináciou sladkého, hrejivého medu a jemných korenín. To je vôňa rodinných spomienok, spoločných chvíľ pri pečení a vianočných zázrakov. Tento aromatický zážitok vytvára nielen príjemnú atmosféru, ale aj prebúdza pocit nostalgie a radosti. Okrem príjemnej vône má vianočná sójová sviečka aj estetický dizajn. Ručne odlievaná s dôrazom na detail, pridáva do tvojho domova dotyk elegancie a sviatočného šarmu. Je krásne zabalená, a preto je aj skvelým darčekom pre tvojich blízkych, pretože prináša nielen nádhernú vôňu, ale aj kúsok vianočného kúzla. Je to jedinečný spôsob, ako vytvoriť príjemnú a pohodlnú atmosféru počas celých sviatkov. Ponor sa do vône vianočných medovníkov a nechaj sa uniesť týmto sladkým zážitkom. Urob si čas pre seba a svojich blízkych a s radosťou sa ponorte do najkrajších sviatočných chvíľ!
Ručne odlievaná vonná sviečka zo 100% sójového vosku. Sviečka obsahuje prémiový vonný olej s obsahom esenciálnych výťažkov. Používa sa len čistý bavlnený knôt, ktorý neobsahuje parafínový vosk, olovo a chemické látky, ktoré by spomaľovali horenie. Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Počas horenia sa do prostredia uvoľňuje omnoho menšie množstvo spálenín. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší. Topí sa pomalšie, čiže vosk vydrží dlhšie a ty sa tak z vône môžeš tešiť omnoho viac ako pri klasickej  sviečke z parafínového vosku.
  1. Sviečku je potrebné nechať horieť minimálne 1 až 2 hodiny, aby sa vosk roztopil až do okraja a vytvoril si bazénik.
  2. Nenechávajte sviečku horieť viac ako 4 hodiny.
  3. Pred každým zapálením skraťte knôt na 5 mm.
  4. Dávajte pozor, aby sa vosk neznečistil zvyškom knôtu.
  5. Sviečku nevystavujte vysokým teplotám a nenechávajte ju na priamom slnečnom svetle.
  6. Nikdy nenechávajte horieť sviečku bez dozoru.
  7. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.
Veľkosť: 90g Doba horenia: 25 hodín Výrobca: M-factory s.r.o. Krajina pôvodu: Slovensko
Objednávky spracovávame a odosielame do 24h od úhrady objednávky. Možnosti dopravy a aktuálny cenník nájdeš tu. OSOBNÝ ODBER: Osobný odber je možný len v našej kamennej predajni na Dunajskej 16 v Bratislave. Po vybavení objednávky budeš telefonicky, SMS, alebo emailom informovaný/á o možnosti prevzatia. Kamenná predajňa je otvorená PO - PIA od 10:00 do 18:00, SO od 10:00 do 15:00.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vianočná rozprávka – Vianočné medovníčky”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *