two

Limitovaná edícia balíčkov v spolupráci s vlogerkou Pauli Babockou a značky two cosmetics pre zdravie a krásu. Každý z balíčkov obsahuje produkty vyrobené na Slovensku, ktoré uľahčia starostlivosť o rôzne typy pleti a správne nastavenie skincare rutiny. K dispozícii máme box pre suchú, problematickú, zrelú pleť či balík pre mužov v darčekovom balení. Aby krásna pleť nebola len vianočným zázrakom!

Balíček pre suchú pleť

Ak Ti chýba konzistentná hydratácia, tento balík je pre Teba tým pravým (orechovým)!
Obsahuje všetko, čo potrebuje každá pleť so sklonom k vysúšaniu. Unikátným zložením jednotlivých produktov a ich kombinácii docieliš zdravú a krásnu pokožku aj vďaka žložkám ako vitamín C a E v kréme pre suchú pleť či sérom so 6 formami kyseliny hyalurónovej. Hodvábna gumka ako darček ulahodí každým vlasom!

Balíček pre problematickú pleť

Mastnou pleťou a akné netrpia len dospievajúci. Aby sa komfort vo vlastnej koži stal bežnou rutinou, odporúčame siahnuť po balíku pre problematickú pleť so starostlivo vybranými produktami. Celá rada sa nielenže postará o zmiernenie prejavov akné, ale účinne bojuje do hĺbky proti zápalom kože bez straty vlhkosti. Ochrana bariéry pokožky je samozrejmosťou a jej posilnenie a návratenie zdravého vzhľadu je samozrejmým bonusom. Plus: hodvábna gumka ako darček!

Balíček pre zrelú pleť

Starnutím sa naša pokožka nedokáže udržiavať dostatočne hydratovaná, vyživovaná a chránená. Pre obnovu a ochranu kože sme vyskladali práve tento balíček, ktorého obsahom sú produkty spomaľujúce starnutie pleti. Kombinácia produktov od čistenia po aplikáciu krému je nastavená aj pre tú najnáročnejšiu pleť. Základom je rutinu dodržiavať krok za krokom, k čomu Ti pomôže popis na obaloch.
Hodvábnu pleť krásne doplní hodvábna gumka ako darček!

Balíček pre mužov

Netráp sa už viac otázkou, čo je vhodným darčekom pre tvojho muža, frajera, brata či tatina. Týmto kombom nič nepokazíš, práve naopak – začína sa revolúcia vo vašich kúpeľkách. Všetky produkty pre starostlivosť o mužskú časť populácie nájdeš presne two – v tomto balíčku. Radosť mu urobí voňavý no nevtieravý “sprcháč” a sviežosť dodá aj krém vyvinutý pre potreby bežného muža. Hubka pre dočistenie pleti ako darček!

Nákupný košík close