Čo sa stalo so šampónmi?

Za ostané mesiace sa veľa vecí v našich životoch zmenilo. Dva roky nás sužovala choroba a keď sme sa opäť trochu nadýchli, prišla vojna na Ukrajine. Naše životy sa síce dostávajú opäť pomaly do normálu, nie je tomu ale tak vo všetkom. Denno-denne z každej strany počúvame o zvyšovaní cien plynu, elektriny, pohonných látok. Neobišlo to ani nás – výrobcov kozmetiky. Aj z tohto dôvodu už dlhšiu dobu na našom eshope nie sú dostupné všetky obľúbené druhy tuhých šampónov. Naše šampóny sú z väčšej časti zložené z SCI. SCI, teda sodium cocoyl isethionate, je jemný tenzid (peniaca zložka), ktorý má za úlohu odstrániť z vlasov a pokožky hlavy nečistoty. Získava sa z kokosového oleja, vďaka čomu zanecháva vo vlasoch jemný, hodvábny pocit a nevysušuje pokožku. Jeho cena na trhu sa v poslednom období mení zo dňa na deň, o 50-100%, a taktiež je veľkým problémom jeho nedostatok a neurčité doby dodania.

Nemusíte však zúfať, stále ich viete zakúpiť vo všetkých predajniach dm drogerie Slovensko a Kaufland Slovensko. Ak hľadáte konkrétny druh na riešenie svojho problému, nižšie uvádzame ich popisy a predajne, kde si ich môžete zakúpiť:

CUCU tuhý šampón – dm

Jahodovo-malinový šampón s macerátmi z kostihoja a žihľavy a olivovým olejom je určený pre vlasy bez lesku. Šampón im dodá jemnosť, lesk a výživu.

TYKOKOS tuhý šampón – dm, Kaufland

Kokosový šampón s úžasnou vôňou a macerátmi z kostihoja a žihľavy. Ideálny pre suché a namáhané vlasy s obsahom rastlinného keratínu pre posilnenie a výživu suchách vlasom a vlasovej pokožky. 

LOVENDER tuhý šampón – dm, Kaufland

Levanduľový šampón na zmiernenie tvorby lupín a mastenia vlasov. Levanduľa má upokojujúce a antibakteriálne vlastnosti. Tie dopĺňajú maceráty zo žihľavy a kôry vŕby, ktoré sú skvelými bojovníkmi pri mastných vlasoch a lupinách. 

BLACK MAGIC tuhý šampón – dm, Kaufland

Best-seller medzi šampónmi, čierny tuhý šampón BLACK MAGIC s vôňou tea tree, lemongrass a cédrového dreva, pôsobí antibakteriálne a regeneračne. Čierne uhlie pomáha bojovať s lupinami, uvoľňuje zanesené póry a vlasom dodá celkový refresh. Kofeín posilňuje a stimuluje obnovu a rast vlasov. Jojobový olej je skvelý na vlasy a vlasovú pokožku, vlasy vyhladzuje, dodáva im lesk a potrebnú výživu.

Každým nákupom nášho šampónu v dm alebo v Kauflande nás stále podporujete a my sme vám za to nekonečne vďační. Veríme, že čoskoro budú všetky šampóny dostupné aj na našom webe a u všetkých našich partnerov, ktorých zoznam nájdeš tu.

Avatar photo
Autor článku

Martina

Lorem Ipsum solor et dolor. Lorem Ipsum solor et dolor. Lorem Ipsum solor et dolor. Lorem Ipsum solor et dolor. Lorem Ipsum solor et dolor. Lorem Ipsum solor et dolor.