Makový olej

7,90 (6,58 bez DPH)

Na sklade

Kategórie: ,

Zdieľať produkt

Nevieme, či ste už o úžasných benefitoch makového oleja už počuli, ale musíte sa o tom presvedčiť sami. Mak (Papaver somniferum) každý z vás pozná namjä vďaka koláčom, do ktorých sa v našich končinách pridáva. Ak mak, alebo makový olej konzumujeme, zabezpečíme si tak prevenciu pred srdcovými chorobami, udržíme si zdravie kostí, či pomôžeme činnosti mozgu a vyliečime nespavosť.

Antioxidanty a ďalšie esenciálne živiny obsiahnute v makovom semene prispievajú k zdraviu pokožky. Pomáhajú liečiť zápal a hydratujú pokožku. Olej z makových semien je účinný pri liečbe ekzémov kvôli vysokému obsahu kyseliny linolénovej.

Makový olej je dobrým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, ako aj minerálov, ako je vápnik, zinok a horčík – zmes týchto nutrientov prispieva k zdravým vlasom. Preto si pokojne môžete pripraviť z oleja zábal. Olej si naneste na problematické miesta, napríklad na pokožku hlavy, alebo pokojne po celej dĺžke vlasov. Vlasy zabaľte, aby sa udržiavali v teple a nechajte pôsobiť aspoň 30 minút. Vlasy dobre umyte a zábal pravidelne opakujte. Pomôže vám to pri boji s lupinami, či vypadávaním vlasov.

Ingredients: Papaver somniferum seed oil

  • 100% prírodný produkt.
  • Vhodný pre vegánov a vegetariánov.
  • Produkt je určený na vonkajšie použitie.
  • Produkt je zabalený do skleneného obalu.

Uvedená cena je vrátane DPH.

Obsah balenia: 50ml

Ďalšie informácie

Hmotnosť 70 g
Výrobca

Two