two

Hydratation kit

Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení! Hydratačný #skincarekit je odpoveďou na tvoj problém. Vytvorili sme balíček, ktorý obsahuje všetko, čo tvoja unavená a dehydratovaná pleť potrebuje. Okrem toho sme pribalili zerowaste tampóny pre lepšie nanášanie.

Dry skin kit

Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení! #skincarekit pre suchú pleť je odpoveďou na tvoj problém. Vytvorili sme balíček, ktorý obsahuje všetko, čo tvoja suchá a namáhaná pleť potrebuje. Okrem toho sme pribalili zerowaste tampóny pre lepšie nanášanie.

Anti-age kit

Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení! #skincarekit pre zrelú pleť je odpoveďou na tvoj problém. Vytvorili sme balíček, ktorý obsahuje všetko, čo tvoja pleť potrebuje. Okrem toho sme pribalili zerowaste tampóny, pre lepšie nanášanie.

Sensitive skin kit

Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení! #skincarekit pre citlivú pokožku je odpoveďou na tvoj problém. Vytvorili sme balíček, ktorý obsahuje všetko, čo tvoja citlivá pleť potrebuje. Okrem toho sme pribalili zerowaste tampóny pre lepšie nanášanie.

Problematic skin kit

Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení! #skincarekit pre problematickú pokožku je odpoveďou na tvoj problém. Vytvorili sme pre balíček, ktorý obsahuje všetko, čo tvoja pleť potrebuje. Okrem toho sme pribalili zerowaste tampóny, pre lepšie nanášanie.

Nákupný košík close